Menu
Your Cart

20 Kglik Ürünler

Model: safron-fircasiz-oto-sampuani-hammaddesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:Turbopax Safron Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı  Ana Hammaddesi  bol köpüklü yeni nesil araç temizliği ürünüdür. Kir, lekeyi ve kurumuş  sinek lekelerini fırça ve süngere gerek kalmadan temizler. Aracınızı pırıl pırıl yapar. Her renk araçta mükemmel sonuç alırs..
448,40TL
Vergiler Hariç:380,00TL
Model: arac-ici-doseme-temizleyici
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİ Kir, leke, sigara dumanı siyahlığı gibi maddeleri söker atar. Steam vakum ıslak kuru makinelerde kullanıma uygundur. Eldiven giymek sureti ile silerek de kullanılabilir. Köpüğü kontrollüdür. Uygulama sonrası eşsiz bir temizlik ve parlaklık sağlar.KULLANIM ŞEKLİÇo..
210,04TL
Vergiler Hariç:178,00TL
Model: cilali-oto-sampuani
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİ Konsantredir, az miktar ile verimli sonuçlar elde edilir. Araç üzerinde kalıntı ve tortu bırakmaz. Carnauba Wax Cilası içerir. Kendi bünyesinde kir eritme özelliğine sahiptir. Kir, çamur ve lekeleri etkili bir şekilde temizler, aracı korur ve parlatır. Birkaç yık..
200,60TL
Vergiler Hariç:170,00TL
Model: fircasiz-oto-sampuani
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
201,78TL
Vergiler Hariç:171,00TL
Model: klasik-oto-sampuani
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİKir, çamur ve lekeleri etkili bir şekilde temizler. Uygun fiyatı ile bulaşık deterjanı ile yıkamaya son verir. Fırça veya el ile uygulanır. Kolayca durulanır. Ergonomiktir.KULLANIM ŞEKLİ50 misli sulandırılarak kullanılır. hazırlanan karışım el, fırça veya sünger ile ar..
201,78TL
Vergiler Hariç:171,00TL
Model: koruyucu-oto-sivi-cilasi
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİPolimer direksiyonları sayesinde koruyucu bir etkiye sahiptir. Eğer varsa boya ve çizik aralarına girerek oksidasyonu geciktirir. İçeriğinde bulunan Brezilya bal mumu sayesinde güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. Carnauba Wax emülsiyonu ile parlaklık verir, boyayı be..
271,40TL
Vergiler Hariç:230,00TL
Model: oto-jant-temizleyici
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİEtkili formülüzasyonu sayesinde jantları güçlü bir biçimde temizler. Asit nedeniyle oluşan yanmaları önler. Jant renklerini canlandırır. Fren yapmaktan kaynaklanan ve jantlara bulaşan balata tozu, yağ, inatçı kir ve lastik kalıntılarını güçlü bir şekilde temizler. Jant..
210,04TL
Vergiler Hariç:178,00TL
Model: oto-lastik-parlatici
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİBilinen ve lastiği çürüten parlatıcı türünden değildir. Doğal hammaddelerden yapılmış olan Turbopax Lastik Siyahlaştırıcı ve Parlatıcı, otomobil lastiğine zarar vermeyen naturel bir üründür. Konsantredir. Bitkisel bazlı bir ürün olup, araç lastiğinin ömrünü uzatır. Las..
252,52TL
Vergiler Hariç:214,00TL
Model: oto-motor-temizleyici
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİMotor ve karosere nüfuz etmiş kir ve yağları temizler. Plastik ve metal parçaları etkili bir biçimde temizler. Ağır yağlarda solvent bazlı ürünler kullanılmalıdır.KULLANIM ŞEKLİKirlilik durumuna göre direkt veya 1 misli sulandırılarak püskürtmek suretiyle uygulanır.Püs..
212,40TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Model: oto-parfumu
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİTurbopax Oto Kokularının kalıcı ve hoş kokusu sayesinde arabanızın içi mis gibi kokar. Sıkıldığı ortamda hızlı yayılır ve ortamda ferahlık kazandırır.KULLANIM ŞEKLİTurbopax Oto Kokusu valfli sprey kutusuna boşaltınız.Kapalı durumda olan valfi açık (sprey) konumuna geti..
401,20TL
Vergiler Hariç:340,00TL
Model: tir-branda-temizleyici
Tır brandalarının üzerinde biriken ağır kir ve ağır yağları söküp atan içeriğe sahip tır, branda temizleyici...
212,40TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Model: torpido-ve-gogus-parlatici
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİTorpido göğüs, kapı yanları gibi plastik aksamlara uygulanır. Çizilmeleri önler. Parlaklık verir. Hoş kokuludur. Kullanıldığı yerleri korur ve ömrünü uzatır. Araç tamponunda da kullanılabilir. KULLANIM ŞEKLİİstenilen parlaklık efektine göre 2-3 misli sulandırılara..
271,40TL
Vergiler Hariç:230,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)