Menu
Your Cart

5 Kglik Ürünler

Model: safron-fircasiz-oto-sampuani-hammaddesi
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:Turbopax Safron Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı Ana Hammaddesi  bol köpüklü yeni nesil araç temizliği ürünüdür. Kir, lekeyi ve kurumuş  sinek lekelerini fırça ve süngere gerek kalmadan temizler. Aracınızı pırıl pırıl yapar. Her renk araçta mükemmel sonuç alırsınız. ..
123,90TL
Vergiler Hariç:105,00TL
Model: arac-doseme-temizleyici
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİ Kir, leke, sigara dumanı siyahlığı gibi maddeleri söker atar. Steam vakum ıslak kuru makinelerde kullanıma uygundur. Eldiven giymek sureti ile silerek de kullanılabilir. Köpüğü kontrollüdür. Uygulama sonrası eşsiz bir temizlik ve parlaklık sağlar.KULLANIM ŞEKLİÇo..
66,08TL
Vergiler Hariç:56,00TL
Model: fircasiz-sampuan
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
64,90TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Model: koruyucu-sivi-cila
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİPolimer direksiyonları sayesinde koruyucu bir etkiye sahiptir. Eğer varsa boya ve çizik aralarına girerek oksidasyonu geciktirir. İçeriğinde bulunan Brezilya bal mumu sayesinde güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. Carnauba Wax emülsiyonu ile parlaklık verir, boyayı be..
79,06TL
Vergiler Hariç:67,00TL
Model: jant-temizleyici
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİEtkili formülüzasyonu sayesinde jantları güçlü bir biçimde temizler. Asit nedeniyle oluşan yanmaları önler. Jant renklerini canlandırır. Fren yapmaktan kaynaklanan ve jantlara bulaşan balata tozu, yağ, inatçı kir ve lastik kalıntılarını güçlü bir şekilde temizler. Jant..
64,90TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Model: lastik-parlatici
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİBilinen ve lastiği çürüten parlatıcı türünden değildir. Doğal hammaddelerden yapılmış olan Turbopax Lastik Siyahlaştırıcı ve Parlatıcı, otomobil lastiğine zarar vermeyen naturel bir üründür. Konsantredir. Bitkisel bazlı bir ürün olup, araç lastiğinin ömrünü uzatır. Las..
76,70TL
Vergiler Hariç:65,00TL
Model: motor-temizleyici
Ağır kir ve yağları söker, zift dahil olmak üzere yağ artıklarının yanması ile oluşan katranları yok etmede etkili bir üründür. İstasyonda kompresör var ise onunla, yok ise püskürtme tabancaları ile uygulanabilir.Motor ve karosere nüfuz etmiş kir ve yağları temizler. Plastik ve metal parçaları etkil..
64,90TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Model: tir-branda-temizleyici-5-kg
Tır brandalarının üzerinde biriken ağır kir ve ağır yağları söküp atan içeriğe sahip tır, branda temizleyici...
64,90TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Model: torpido-gogus-parlatici
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİTorpido göğüs, kapı yanları gibi plastik aksamlara uygulanır. Çizilmeleri önler. Parlaklık verir. Hoş kokuludur. Kullanıldığı yerleri korur ve ömrünü uzatır. Araç tamponunda da kullanılabilir. KULLANIM ŞEKLİİstenilen parlaklık efektine göre 2-3 misli sulandırılara..
80,24TL
Vergiler Hariç:68,00TL
Model: klasik-sampuan
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİKir, çamur ve lekeleri etkili bir şekilde temizler. Uygun fiyatı ile bulaşık deterjanı ile yıkamaya son verir. Fırça veya el ile uygulanır. Kolayca durulanır. Ergonomiktir.KULLANIM ŞEKLİ50 misli sulandırılarak kullanılır. hazırlanan karışım el, fırça veya sünger ile ar..
62,54TL
Vergiler Hariç:53,00TL
Model: oto-koku
Bilinen oto kokularından en büyük farkı Turbopax Oto Kokularının oldukça kalıcı olmasıdır.Turbopax İstasyonuna arabasını temizleten onlarca müşlterinin bu kokuyu yeniden hissetmek içinbir daha gelmesi kaçınılmaz ve sık yaşanan sonuçlardır.Turbopax Oto Kokularının kalıcı ve hoş kokusu sayesinde araba..
112,10TL
Vergiler Hariç:95,00TL
Model: cok-amacli-detay
Araç içi vinil aksam, koltuklar, döşeme ve tavanlarda etkin bir temizlik sağlar.Aracın iç aksamlarının detay temizliğinde kullanılır. Her türlü plastik aksam, koltuk ve döşeme temizliği için idealdir. Kir, leke, partikül ve kalıntıları etkili bir şekilde temizler...
53,10TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)