Menu
Your Cart

Safron Fırçasız Oto Şampuanı Hammaddesi 5 Kg

Safron Fırçasız Oto Şampuanı Hammaddesi 5 Kg
Safron Fırçasız Oto Şampuanı Hammaddesi 5 Kg

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

Turbopax Safron Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı Ana Hammaddesi  bol köpüklü yeni nesil araç temizliği ürünüdür. Kir, lekeyi ve kurumuş  sinek lekelerini fırça ve süngere gerek kalmadan temizler. Aracınızı pırıl pırıl yapar. Her renk araçta mükemmel sonuç alırsınız. İster köpük ister sıvı atan püskürtme tankında kullanabilirsiniz.


KULLANIM TALİMATI: 

Turbopax Safron  Fırçasız Oto Şampuanı  Ana Hammaddesi  dört misli su ilave edilerek düşük devirli bir karıştırıcı ile homojen oluncaya dek iyice karıştırılır. (Örneğin 1 kg koyduysanız 4 kg su koyunuz ve iyice karıştırınız.)

Karıştırma işlemi boyunca ürünün kıvamlı hale geldiği görülecektir. Karıştırma işlemini iyi yapmak ve önerilen su miktarlarını geçmemek önemlidir. Karışım yapacağınız suyun kalitesi ürün kalitesini etkileyecek olduğundan yumuşak su kullanmanız önerilir. Kesinlikle kuyu suyu ile karışım yapmayınız. Aksi halde kuyu suyundan gelecek olan Cloroform bakteriler bir dönem sonra hazırladığınız ürünün kötü kokmasına neden olacaktır.

60 kg köpük püskürtme tankında 1 kg Turbopax Safron  Fırçasız Oto Şampuanı Ana Hammade’sinden elde edilip 1 gün dinlendirilmiş karışım ilave ederek kullanabilirsiniz. Aracın tüm yüzeyine iyice püskürtülerek kullanılır. Maksimum sonuç elde etmek için hazneye önce ürün konulur ve tazyikli su ürünün üzerine püskürtülür iyi karışım sağlanması için daha sonra üzerine su eklenir.

123,90TL
Vergiler Hariç: 105,00TL