Nasıl yardımcı olabiliriz?
İŞİNİ SEVEN OTO YIKAMACILAR BURADA
Sepetiniz

Kargo Bilgilendirmesi

TESLİM POLİTİKASI :
Sitemizde bulunan ürünler, ödeme yaptığınız tarihten en geç üç 3 iş gününde anlaşmalı lojistik firmalarımız ile kargoya verilir.İlgili lojistik firması ,Ege bölgesinde bulunan tüm iller ile İstanbul, Ankara , Kocaeli, Bursa teslimatları bir 1 ila yedi 7 iş günü içerisinde, yukarıda belirtilen bölge ve diğer iller haricindeki, bölge ve Anadolu illerine ise bir 1 ila onbeşgün 15 gün içerisinde ürün teslimi yapılır.
(NOT: Lojistik Firmaları ile çalışmamız nedeni ile teslimat süreleri Lojistik Firmasından kaynaklanan olası gecikmeler ihtimali düşünülerek yazılmıştır. Sevkiyat Genellikle bu sürelerin maksimun kısmından daha kısa sürmektedir.)
( NOT 2 : Endüstriyel ürünlerimizde stok seviyenizi iş bu teslimat politikamıza göre şekillendirmeniz, yeni siparişlerinizi bu politikaya göre belirlemeniz yararınıza olacaktır. )
İPTAL PROSEDÜRÜ:
Almış olduğunuz ürünü iptal etmek istemeniz halinde, siparişiniz kargoya verilmedi ise 0232 210 34 34 Nolu telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak veya info@sabuncuoglu.com.tr adresine mail göndererek aynı iş gününde siparişinizi iptal etmeniz mümkündür. Bu durumda ödemiş olduğunuz ücretin kartınıza iadesi gerçekleştirilebilir.
Ertesi iş gününde iptal etmek istemeniz halinde, yine ürününüz kargoya verilmedi ise,ödemiş olduğunuz ücret bildireceğiniz hesap numarasına iade edilebilir.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
TEL: 0232 210 34 34
MAİL: info@turbopax.com.tr