Nasıl yardımcı olabiliriz?
İŞİNİ SEVEN OTO YIKAMACILAR BURADA
Sepetiniz

Würth Ürünleri

Net görüş sağlar:- 80 km/s ve üzeri hızlarda yağmur damlalarının camda tutunmasını önler, rüzgarın etkisiyle kaymasını sağlar.- Kirlerin ve damlaların yüzeyde tutunmasını engelleyerek net bir görüş sunar ve sürüş güvenliğini artırır.Uzun süre etkili:- Ön hazırlık ve doğru kullanım ile 4-6 hafta boyu..
140,00TL
Vergiler Hariç:116,67TL
Würth Buğu Önleyici Sprey, net ve kesintisiz bir görüş sağlar. Araçlarda buğulanmayı önleyerek görüş kalitesini artırır ve sürüş güvenliğini sağlar. Uzun süreli koruma sunar; uygulanan yüzeylerde bir haftaya kadar buğulanmayı önler.KılavuzKullanmadan önce iyice çalkalayınız. Uygulanacak yüzeyin kuru..
165,00TL
Vergiler Hariç:137,50TL
Yüksek Performanslı TemizleyiciBakım ve onarım işleri sırasında temizleme ve yağdan arındırma işlemleri için geliştirilmiş, yüksek performanslı bir genel temizleyicidir. Hızlı ve Etkili TemizlemeKurum, fren tozları, gres ve yağ kalıntılarını etkili bir şekilde giderir. Yüksek nüfuz etme özelliğ..
195,00TL
Vergiler Hariç:162,50TL
Geliştirilmiş Donmaya Karşı KorumaÖn cam ve far yıkama ünitelerinin donmasını güvenilir ve etkili bir şekilde önler.Üstün Temizleme PerformansıYağlı yol kiri ve tuz kalıntıları gibi zorlu kış kirlerine rağmen net görüş sağlar.Malzemelere Zarar VermezPolikarbonat camlara, boyaya ve kauçuk malzemelere..
220,00TL
Vergiler Hariç:183,33TL
Würth Böcek Temizleyici Sprey, boya yüzeyinde zarar yaratabilecek böcek kalıntılarını etkili bir şekilde temizler. Yüksek kalitede olup, malzemeye zarar vermez. Otomotiv sektöründeki cam, krom, boyalı ve plastik yüzeylerde kullanıma uygundur. Zararlı kimyasallar içermez; aşındırıcı veya tahriş edici..
265,00TL
Vergiler Hariç:220,83TL
Würth Cam Temizleyici Sprey, çiziksiz, doğal bir parlaklık ve derinlemesine temizlik sunar. Malzemeleri koruyan, yüksek kaliteli bir üründür. Pencereleri, aynaları, camları ve ön camları manuel olarak temizlemek için idealdir. Parmak izlerini, tozu, yol kirini, nikotin kalıntılarını ve araç yıkama s..
265,00TL
Vergiler Hariç:220,83TL
Würth Easy Clean Kuru Temizleyici Sprey, hızlı ve kolay uygulanabilen, su gerektirmeyen bir temizleyicidir. Uygulandığı yüzeylerde kir bırakmadan temizlik sağlar. Ürün, uzun süreli koruma sunar ve mükemmel sonuçlar verir. Zararlı maddeler içermez; korozif veya tahriş edici özellikleri yoktur.NotSıca..
265,00TL
Vergiler Hariç:220,83TL
Würth Motor Temizleyici Sprey, araç motorlarını ve motorsikletlerin motor bölümlerini kolay ve etkili bir şekilde temizlemek için özel olarak formüle edilmiş bir temizleyici spreydir. Bu ürün, biriken kiri güvenli bir şekilde çözerek yüzeylerinizi ilk günkü gibi temiz hale getirir. Kullandığınız yüz..
270,00TL
Vergiler Hariç:225,00TL
Cam yüzeylerden döşemelere, plastik ve boyalı parçalardan torpidoya kadar geniş bir yelpazedeki iç mekan yüzeylerinde etkili temizlik sağlayan bu ürün, bir defada tüm kir ve tozları temizler. Özellikle dikey yüzeylerde akma yapmayan özel formülü, uygulandığı alanlarda mükemmel bir tutunma sağlar ve ..
280,00TL
Vergiler Hariç:233,33TL
Hoş ve Ferah KokuAraç içindeki ve havalandırma kanallarındaki kötü kokuları etkili bir şekilde giderir, hoş ve ferah bir koku sağlar.NotSprey kutuyu iyi havalandırılan bir yerde saklayın. Sıcaklıktan, don, nem ve alevden uzak tutun.Kılavuz1. Kullanımdan önce kutuyu iyice çalkalayın.2. Klima ünitesin..
320,00TL
Vergiler Hariç:266,67TL
Würth Jant Temizleyici Sprey, boyalı ve boyasız alüminyum jantlar, hafif alaşım jantlar, çelik jantlar ve jant kapakları için iz bırakmayan, nötr pH değerine sahip ve malzemeye zarar vermeyen bir jant temizleyicidir. Jant yüzeylerini, lastik bijonlarını, fren kaliperlerini ve fren disklerini korur. ..
330,00TL
Vergiler Hariç:275,00TL
Parlak Görünüm SağlarMotor, güç üniteleri, kablolar ve hortumlara parlak ve yeni bir görünüm kazandırır. Motor aksamlarının ve güç ünitelerinin değerini artırır ve korur.Koruyucu Film Tabakası  Nem, yol kiri ve tozdan koruyarak korozyonu önleyen koruyucu bir film tabakası oluşturur. Elektrikli ..
360,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
Etkili TemizlikZift, yağ ve pütür kalıntılarını, ayrıca boyalı ve krom parçalar üzerindeki boşluk sızdırmazlık maddesini zahmetsizce temizler.Yüksek Çözücü GücüEn inatçı kirleri bile çıkarır.Emülsiyon EtkisiKolay durulama imkanı sağlar.Kullanım TalimatlarıBu talimatlar, gerçekleştirdiğimiz testler v..
390,00TL
Vergiler Hariç:325,00TL
Kolay TemizlikEritme yapıştırıcı mumu boya yüzeyinden kolayca çıkarır.NotKauçuk ve plastik yüzeylerde kullanmadan önce malzeme uyumluluğunu kontrol edin.ÖnerilerBu talimatlar, gerçekleştirdiğimiz testler ve deneyimlerimize dayanmaktadır. Her uygulamadan önce kendi testlerinizi yapmanız önerilir.Kull..
525,00TL
Vergiler Hariç:437,50TL
Hızlı ve Kolay UygulamaAracınıza kısa sürede yeni parlatılmış bir görünüm kazandırır. Silikon içermez, bu sayede güvenle kullanılabilir.NotKullanım talimatları, gerçekleştirdiğimiz testler ve deneyimlerimize dayanmaktadır; her uygulamadan önce kendi testlerinizi yapmanız önerilir. KılavuzÜrünü ..
540,00TL
Vergiler Hariç:450,00TL
Würth Deri Temizleyici Sprey, hardal, ketçap, çikolata, güneş kremi, ayakkabı cilası, kumaş boyaları gibi inatçı lekeleri nazikçe temizler. Deri yüzeylerini temizler ve korur. Deri ürünlerinizin esnekliğini geri kazandırır, yüzeylere canlılık katar ve renklerin parlaklığını yeniden ortaya çıkarır. T..
775,00TL
Vergiler Hariç:645,83TL
Kolay Kullanım ve Kalıcı Koruma  Kolay uygulanabilir yapısı ile uzun süreli koruma sağlar. Hava koşullarına, tuzlu suya, UV ışınlarına, soğuk temizleyicilere ve boyayı etkileyen diğer dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Aşındırıcı olmadığından, boya yüzeylerine zarar vermez.Mükemmel Sonuçlar ..
790,00TL
Vergiler Hariç:658,33TL
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)