Nasıl yardımcı olabiliriz?
İŞİNİ SEVEN OTO YIKAMACILAR BURADA
Sepetiniz

Oto Yıkama Ürünleri

Klasik Tip İçten Yanmalı Motor TemizleyiciP1 Modifiye Sprey, özellikle çözülmesi zor gibi görünen yağ, kir ve lekelerle başa çıkabilen muazzam bir temizlik spreyidir. Sanayi sitelerinin vazgeçilmezi ve titiz ev sahiplerinin uzun süredir beklediği bir ürün olarak, kuru temizlemecilerden dahi daha etk..
120,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Net görüş sağlar:- 80 km/s ve üzeri hızlarda yağmur damlalarının camda tutunmasını önler, rüzgarın etkisiyle kaymasını sağlar.- Kirlerin ve damlaların yüzeyde tutunmasını engelleyerek net bir görüş sunar ve sürüş güvenliğini artırır.Uzun süre etkili:- Ön hazırlık ve doğru kullanım ile 4-6 hafta boyu..
140,00TL
Vergiler Hariç:116,67TL
Klasik Tip İçten Yanmalı Motor TemizleyiciP1 Modifiye Sprey, özellikle çözülmesi zor gibi görünen yağ, kir ve lekelerle başa çıkabilen muazzam bir temizlik spreyidir. Sanayi sitelerinin vazgeçilmezi ve titiz ev sahiplerinin uzun süredir beklediği bir ürün olarak, kuru temizlemecilerden dahi daha etk..
150,00TL
Vergiler Hariç:125,00TL
Würth Buğu Önleyici Sprey, net ve kesintisiz bir görüş sağlar. Araçlarda buğulanmayı önleyerek görüş kalitesini artırır ve sürüş güvenliğini sağlar. Uzun süreli koruma sunar; uygulanan yüzeylerde bir haftaya kadar buğulanmayı önler.KılavuzKullanmadan önce iyice çalkalayınız. Uygulanacak yüzeyin kuru..
165,00TL
Vergiler Hariç:137,50TL
Yüksek Performanslı TemizleyiciBakım ve onarım işleri sırasında temizleme ve yağdan arındırma işlemleri için geliştirilmiş, yüksek performanslı bir genel temizleyicidir. Hızlı ve Etkili TemizlemeKurum, fren tozları, gres ve yağ kalıntılarını etkili bir şekilde giderir. Yüksek nüfuz etme özelliğ..
195,00TL
Vergiler Hariç:162,50TL
Geliştirilmiş Donmaya Karşı KorumaÖn cam ve far yıkama ünitelerinin donmasını güvenilir ve etkili bir şekilde önler.Üstün Temizleme PerformansıYağlı yol kiri ve tuz kalıntıları gibi zorlu kış kirlerine rağmen net görüş sağlar.Malzemelere Zarar VermezPolikarbonat camlara, boyaya ve kauçuk malzemelere..
220,00TL
Vergiler Hariç:183,33TL
Würth Böcek Temizleyici Sprey, boya yüzeyinde zarar yaratabilecek böcek kalıntılarını etkili bir şekilde temizler. Yüksek kalitede olup, malzemeye zarar vermez. Otomotiv sektöründeki cam, krom, boyalı ve plastik yüzeylerde kullanıma uygundur. Zararlı kimyasallar içermez; aşındırıcı veya tahriş edici..
265,00TL
Vergiler Hariç:220,83TL
Würth Cam Temizleyici Sprey, çiziksiz, doğal bir parlaklık ve derinlemesine temizlik sunar. Malzemeleri koruyan, yüksek kaliteli bir üründür. Pencereleri, aynaları, camları ve ön camları manuel olarak temizlemek için idealdir. Parmak izlerini, tozu, yol kirini, nikotin kalıntılarını ve araç yıkama s..
265,00TL
Vergiler Hariç:220,83TL
Würth Easy Clean Kuru Temizleyici Sprey, hızlı ve kolay uygulanabilen, su gerektirmeyen bir temizleyicidir. Uygulandığı yüzeylerde kir bırakmadan temizlik sağlar. Ürün, uzun süreli koruma sunar ve mükemmel sonuçlar verir. Zararlı maddeler içermez; korozif veya tahriş edici özellikleri yoktur.NotSıca..
265,00TL
Vergiler Hariç:220,83TL
Würth Motor Temizleyici Sprey, araç motorlarını ve motorsikletlerin motor bölümlerini kolay ve etkili bir şekilde temizlemek için özel olarak formüle edilmiş bir temizleyici spreydir. Bu ürün, biriken kiri güvenli bir şekilde çözerek yüzeylerinizi ilk günkü gibi temiz hale getirir. Kullandığınız yüz..
270,00TL
Vergiler Hariç:225,00TL
Cam yüzeylerden döşemelere, plastik ve boyalı parçalardan torpidoya kadar geniş bir yelpazedeki iç mekan yüzeylerinde etkili temizlik sağlayan bu ürün, bir defada tüm kir ve tozları temizler. Özellikle dikey yüzeylerde akma yapmayan özel formülü, uygulandığı alanlarda mükemmel bir tutunma sağlar ve ..
280,00TL
Vergiler Hariç:233,33TL
Hoş ve Ferah KokuAraç içindeki ve havalandırma kanallarındaki kötü kokuları etkili bir şekilde giderir, hoş ve ferah bir koku sağlar.NotSprey kutuyu iyi havalandırılan bir yerde saklayın. Sıcaklıktan, don, nem ve alevden uzak tutun.Kılavuz1. Kullanımdan önce kutuyu iyice çalkalayın.2. Klima ünitesin..
320,00TL
Vergiler Hariç:266,67TL
Würth Jant Temizleyici Sprey, boyalı ve boyasız alüminyum jantlar, hafif alaşım jantlar, çelik jantlar ve jant kapakları için iz bırakmayan, nötr pH değerine sahip ve malzemeye zarar vermeyen bir jant temizleyicidir. Jant yüzeylerini, lastik bijonlarını, fren kaliperlerini ve fren disklerini korur. ..
330,00TL
Vergiler Hariç:275,00TL
Parlak Görünüm SağlarMotor, güç üniteleri, kablolar ve hortumlara parlak ve yeni bir görünüm kazandırır. Motor aksamlarının ve güç ünitelerinin değerini artırır ve korur.Koruyucu Film Tabakası  Nem, yol kiri ve tozdan koruyarak korozyonu önleyen koruyucu bir film tabakası oluşturur. Elektrikli ..
360,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
Etkili TemizlikZift, yağ ve pütür kalıntılarını, ayrıca boyalı ve krom parçalar üzerindeki boşluk sızdırmazlık maddesini zahmetsizce temizler.Yüksek Çözücü GücüEn inatçı kirleri bile çıkarır.Emülsiyon EtkisiKolay durulama imkanı sağlar.Kullanım TalimatlarıBu talimatlar, gerçekleştirdiğimiz testler v..
390,00TL
Vergiler Hariç:325,00TL
Kullanım Alanları-ÖzellikleriAraç içi vinil aksam, koltuklar, döşeme ve tavanlarda etkin bir temizlik sağlar.Aracın iç aksamlarının detay temizliğinde kullanılır. Her türlü plastik aksam, koltuk ve döşeme temizliği için idealdir. Kir, leke, partikül ve kalıntıları etkili bir şekilde temizler.Kir,lek..
432,00TL
Vergiler Hariç:360,00TL
Kullanım Alanları-Özellikleri Ağır kir ve yağları söker, zift dahil olmak üzere yağ artıklarının yanması ile oluşan katranları yok etmede etkili bir üründür. İstasyonda kompresör var ise onunla, yok ise püskürtme tabancaları ile uygulanabilir.Motor ve karosere nüfuz etmiş kir ve yağları temizle..
438,00TL
Vergiler Hariç:365,00TL
20 Kg Turbopax Fırçasız Oto Şampuanı (1/60 Konsantre) 20 Kg Turbopax Fırçasız Oto Şampuanı (1/60 Konsantre)
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
449,00TL 651,06TL
Vergiler Hariç:374,17TL
Kullanım Alanı-ÖzellikleriAraç öncelikle Turbopax Oto Şampuanı ile yıkanır.Silme işlemi yapmadan önce bir sünger yardımı ile Turbopax Oto Pratik Cila (Profesyonel Uygulama) versiyonu aracın her noktasına gelecek şekilde yedirilerek sürülür.10 dakika beklenir. Basınçlı su makinası ile aracın her tara..
456,00TL
Vergiler Hariç:380,00TL
Her türlü araç kokusunda kullanılır.Püskürtülerek kullanılır. Su ile karıştırılmamalıdır. Doğrudan 3-4 kez püskürtmeniz yeterli olacaktır.+ Yüksek dipnotlu.+ Kalıcı kokulu.+Leke bırakmaz...
522,00TL
Vergiler Hariç:435,00TL
Kolay TemizlikEritme yapıştırıcı mumu boya yüzeyinden kolayca çıkarır.NotKauçuk ve plastik yüzeylerde kullanmadan önce malzeme uyumluluğunu kontrol edin.ÖnerilerBu talimatlar, gerçekleştirdiğimiz testler ve deneyimlerimize dayanmaktadır. Her uygulamadan önce kendi testlerinizi yapmanız önerilir.Kull..
525,00TL
Vergiler Hariç:437,50TL
Hızlı ve Kolay UygulamaAracınıza kısa sürede yeni parlatılmış bir görünüm kazandırır. Silikon içermez, bu sayede güvenle kullanılabilir.NotKullanım talimatları, gerçekleştirdiğimiz testler ve deneyimlerimize dayanmaktadır; her uygulamadan önce kendi testlerinizi yapmanız önerilir. KılavuzÜrünü ..
540,00TL
Vergiler Hariç:450,00TL
Kullanım Alanı-ÖzellikleriAraç öncelikle Turbopax Oto Şampuanı ile yıkanır.Mikrofiber bez ile kurulanır.Kurulama sonrası Turbopax Oto Pratik Cila (Sprey Uygulama) versiyonu  püskürtmeli bir şişe içerisine doldurulur.Bölge bölge sprey ile püskürtülerek, mikrofiber bez ile silinerek parlaması sağ..
618,00TL
Vergiler Hariç:515,00TL
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİTorpido göğüs, kapı yanları gibi plastik aksamlara uygulanır. Çizilmeleri önler. Parlaklık verir. Hoş kokuludur. Kullanıldığı yerleri korur ve ömrünü uzatır. Araç tamponunda da kullanılabilir. KULLANIM ŞEKLİİstenilen parlaklık efektine göre 2-3 misli sulandırılara..
618,00TL
Vergiler Hariç:515,00TL
Kullanım Alanları- ÖzellikleriKonsantre bir üründür.Araç lastiğinin ömrünü uzatır.Lastikleriniz yeni alınmış gibi görünür.Tampon parlatmada da kullanılabilir.Kullanım ŞekliKullanım öncesi lastikler Turbopax Oto Şampuanı ile yıkanıp kuru bezle silinmelidir.Uygulanacak bölgeye 20-25 cm uzaklıkta sprey..
654,00TL
Vergiler Hariç:545,00TL
20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı (500gr/60Lt) 20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı (500gr/60Lt)
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
680,00TL 986,00TL
Vergiler Hariç:566,67TL
20 Kg Yüksek Konsantre Cilalı Fırçasız Oto Köpük (500gr/60Lt) 20 Kg Yüksek Konsantre Cilalı Fırçasız Oto Köpük (500gr/60Lt)
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Cilalı Yüksek Konsantre Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır ha..
716,00TL 1.038,20TL
Vergiler Hariç:596,67TL
20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı ve 5 Kg Lastik Parlatıcı Seti 20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı ve 5 Kg Lastik Parlatıcı Seti
KAMPANYA %45
İNDİRİM
FIRÇASIZ KONSANTRE OTO ŞAMPUANI KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmay..
717,00TL 1.039,66TL
Vergiler Hariç:597,50TL
20 Kg Turbopax Fırçasız Oto Şampuanı (1/60 Konsantre) & Würth Motor Temizleyici Sprey 20 Kg Turbopax Fırçasız Oto Şampuanı (1/60 Konsantre) & Würth Motor Temizleyici Sprey
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
718,80TL 1.042,55TL
Vergiler Hariç:599,00TL
20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı ve 5 Kg Motor ve Jant Temizleyici 20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı ve 5 Kg Motor ve Jant Temizleyici
KAMPANYA %45
İNDİRİM
FIRÇASIZ KONSANTRE OTO ŞAMPUANI KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmay..
726,00TL 1.052,70TL
Vergiler Hariç:605,00TL
20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı ve 5 Kg Oto İç Detay Temizleyici 20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı ve 5 Kg Oto İç Detay Temizleyici
KAMPANYA %45
İNDİRİM
FIRÇASIZ OTO ŞAMPUANI KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır ..
726,00TL 1.052,70TL
Vergiler Hariç:605,00TL
20 Kg Turbopax Fırçasız Oto Şampuanı (1/60 Konsantre) & Würth Araç İçi Temizleyici Sprey 20 Kg Turbopax Fırçasız Oto Şampuanı (1/60 Konsantre) & Würth Araç İçi Temizleyici Sprey
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
728,40TL 1.056,00TL
Vergiler Hariç:607,00TL
Würth Deri Temizleyici Sprey, hardal, ketçap, çikolata, güneş kremi, ayakkabı cilası, kumaş boyaları gibi inatçı lekeleri nazikçe temizler. Deri yüzeylerini temizler ve korur. Deri ürünlerinizin esnekliğini geri kazandırır, yüzeylere canlılık katar ve renklerin parlaklığını yeniden ortaya çıkarır. T..
775,00TL
Vergiler Hariç:645,83TL
Kolay Kullanım ve Kalıcı Koruma  Kolay uygulanabilir yapısı ile uzun süreli koruma sağlar. Hava koşullarına, tuzlu suya, UV ışınlarına, soğuk temizleyicilere ve boyayı etkileyen diğer dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Aşındırıcı olmadığından, boya yüzeylerine zarar vermez.Mükemmel Sonuçlar ..
790,00TL
Vergiler Hariç:658,33TL
20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı ve 5 Kg Oto Pratik Cila Seti 20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı ve 5 Kg Oto Pratik Cila Seti
KAMPANYA %45
İNDİRİM
FIRÇASIZ OTO ŞAMPUANI KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır ..
802,01TL 1.162,92TL
Vergiler Hariç:668,34TL
20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı ve 5 Kg Torpido Parlatıcı Seti 20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı ve 5 Kg Torpido Parlatıcı Seti
KAMPANYA %45
İNDİRİM
FIRÇASIZ OTO ŞAMPUANI KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır ha..
802,01TL 1.162,92TL
Vergiler Hariç:668,34TL
20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı ve 5 Kg Lastik Parlatıcı Seti 20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı ve 5 Kg Lastik Parlatıcı Seti
KAMPANYA %45
İNDİRİM
FIRÇASIZ KONSANTRE OTO ŞAMPUANI KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmay..
948,00TL 1.374,60TL
Vergiler Hariç:790,00TL
20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı (500gr/60Lt) & Würth Araç İçi Temizleyici Sprey 20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı (500gr/60Lt) & Würth Araç İçi Temizleyici Sprey
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
949,92TL 1.377,50TL
Vergiler Hariç:791,60TL
20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı (500gr/60Lt) & Würth Motor Temizleyici Sprey 20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı (500gr/60Lt) & Würth Motor Temizleyici Sprey
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
949,92TL 1.377,50TL
Vergiler Hariç:791,60TL
20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı ve 5 Kg Motor ve Jant Temizleyici Seti 20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı ve 5 Kg Motor ve Jant Temizleyici Seti
KAMPANYA %45
İNDİRİM
FIRÇASIZ KONSANTRE OTO ŞAMPUANI KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmay..
957,00TL 1.387,66TL
Vergiler Hariç:797,50TL
20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı ve 5 Kg Oto İç Detay Temizleyici 20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı ve 5 Kg Oto İç Detay Temizleyici
KAMPANYA %45
İNDİRİM
FIRÇASIZ KONSANTRE OTO ŞAMPUANI KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılm..
957,00TL 1.387,66TL
Vergiler Hariç:797,50TL
20 Kg Yüksek Konsantre Cilalı Fırçasız Oto Köpük (500gr/60Lt) & Würth Motor Temizleyici Sprey 20 Kg Yüksek Konsantre Cilalı Fırçasız Oto Köpük (500gr/60Lt) & Würth Motor Temizleyici Sprey
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Cilalı Yüksek Konsantre Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır ha..
986,00TL 1.429,69TL
Vergiler Hariç:821,67TL
20 Kg Yüksek Konsantre Cilalı Fırçasız Oto Köpük (500gr/60Lt) & Würth Araç İçi Temizleyici Sprey 20 Kg Yüksek Konsantre Cilalı Fırçasız Oto Köpük (500gr/60Lt) & Würth Araç İçi Temizleyici Sprey
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Cilalı Yüksek Konsantre Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır ha..
996,00TL 1.443,60TL
Vergiler Hariç:830,00TL
20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı ve 5 Kg Oto Pratik Cila Seti 20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı ve 5 Kg Oto Pratik Cila Seti
KAMPANYA %45
İNDİRİM
FIRÇASIZ KONSANTRE OTO ŞAMPUANI KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılm..
1.033,01TL 1.497,86TL
Vergiler Hariç:860,84TL
20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı ve 5 Kg Torpido Parlatıcı Seti 20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı ve 5 Kg Torpido Parlatıcı Seti
KAMPANYA %45
İNDİRİM
FIRÇASIZ KONSANTRE OTO ŞAMPUANI KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmay..
1.033,01TL 1.497,86TL
Vergiler Hariç:860,84TL
3 Adet 20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı (1/60 Konsantre) 3 Adet 20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı (1/60 Konsantre)
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
1.325,00TL 1.921,25TL
Vergiler Hariç:1.104,17TL
2 Adet 20 Kg Yüksek Konsantre Cilalı Fırçasız Oto Köpük (500gr/60Lt) 2 Adet 20 Kg Yüksek Konsantre Cilalı Fırçasız Oto Köpük (500gr/60Lt)
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Cilalı Yüksek Konsantre Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır ha..
1.432,00TL 2.076,40TL
Vergiler Hariç:1.193,33TL
5 'li Oto Yıkama Seti Süper Kampanya 5 'li Oto Yıkama Seti Süper Kampanya
KAMPANYA %45
İNDİRİM
Yıllardır oto yıkama şirketleriyle profesyonel oto yıkama ürünlerini buluşturan Turbopax'ın devrim niteliğinde oto yıkama ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Üreticiden aracısız direkt kullanıcısına, fabrikasından gönderiyoruz. 20 yılı aşkın oto yıkama tecrübesiyle hem ekonomik hem de profesyonel ür..
1.624,00TL 2.354,80TL
Vergiler Hariç:1.353,33TL
4 Adet 20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı (1/60 Konsantre) 4 Adet 20 Kg Fırçasız Oto Şampuanı (1/60 Konsantre)
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
1.767,00TL 2.562,15TL
Vergiler Hariç:1.472,50TL
5'li Yüksek Konsantre Oto Yıkama Seti Süper Kampanya 5'li Yüksek Konsantre Oto Yıkama Seti Süper Kampanya
KAMPANYA %45
İNDİRİM
Yıllardır oto yıkama şirketleriyle profesyonel oto yıkama ürünlerini buluşturan Turbopax'ın devrim niteliğinde oto yıkama ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Üreticiden aracısız direkt kullanıcısına, fabrikasından gönderiyoruz. 20 yılı aşkın oto yıkama tecrübesiyle hem ekonomik hem de profesyonel ür..
1.854,00TL 2.689,75TL
Vergiler Hariç:1.545,00TL
3 Adet 20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı (500gr/60Lt) 3 Adet 20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı (500gr/60Lt)
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
1.987,00TL 2.881,15TL
Vergiler Hariç:1.655,83TL
3 Adet 20 Kg Yüksek Konsantre Cilalı Fırçasız Oto Köpük (500gr/60Lt) 3 Adet 20 Kg Yüksek Konsantre Cilalı Fırçasız Oto Köpük (500gr/60Lt)
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Cilalı Yüksek Konsantre Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır ha..
2.148,00TL 3.114,61TL
Vergiler Hariç:1.790,00TL
4 Adet 20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı (500gr/60Lt) 4 Adet 20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı (500gr/60Lt)
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
2.592,00TL 3.758,40TL
Vergiler Hariç:2.160,00TL
20 Kg Turbopax Fırçasız Oto Şampuanı (1/60 Konsantre) & Tornador Set 20 Kg Turbopax Fırçasız Oto Şampuanı (1/60 Konsantre) & Tornador Set
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
2.634,00TL 3.818,40TL
Vergiler Hariç:2.195,00TL
20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı(500gr/60Lt) & Tornador Set 20 Kg Fırçasız Yüksek Konsantre Oto Şampuanı(500gr/60Lt) & Tornador Set
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
2.863,20TL 4.140,00TL
Vergiler Hariç:2.386,00TL
20 Kg Yüksek Konsantre Cilalı Fırçasız Oto Köpük (500gr/60Lt) & Tornador Set 20 Kg Yüksek Konsantre Cilalı Fırçasız Oto Köpük (500gr/60Lt) & Tornador Set
KAMPANYA %45
İNDİRİM
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Cilalı Yüksek Konsantre Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır ha..
2.899,20TL 4.200,00TL
Vergiler Hariç:2.416,00TL
Gösterilen: 1 ile 56 arası, toplam: 56 (1 Sayfa)