Nasıl yardımcı olabiliriz?
İŞİNİ SEVEN OTO YIKAMACILAR BURADA
Sepetiniz

Araç İçi Detaylı Temizlik

Geliştirilmiş Donmaya Karşı KorumaÖn cam ve far yıkama ünitelerinin donmasını güvenilir ve etkili bir şekilde önler.Üstün Temizleme PerformansıYağlı yol kiri ve tuz kalıntıları gibi zorlu kış kirlerine rağmen net görüş sağlar.Malzemelere Zarar VermezPolikarbonat camlara, boyaya ve kauçuk malzemelere..
220,00TL
Vergiler Hariç:183,33TL
Cam yüzeylerden döşemelere, plastik ve boyalı parçalardan torpidoya kadar geniş bir yelpazedeki iç mekan yüzeylerinde etkili temizlik sağlayan bu ürün, bir defada tüm kir ve tozları temizler. Özellikle dikey yüzeylerde akma yapmayan özel formülü, uygulandığı alanlarda mükemmel bir tutunma sağlar ve ..
280,00TL
Vergiler Hariç:233,33TL
Kullanım Alanları-ÖzellikleriAraç içi vinil aksam, koltuklar, döşeme ve tavanlarda etkin bir temizlik sağlar.Aracın iç aksamlarının detay temizliğinde kullanılır. Her türlü plastik aksam, koltuk ve döşeme temizliği için idealdir. Kir, leke, partikül ve kalıntıları etkili bir şekilde temizler.Kir,lek..
432,00TL
Vergiler Hariç:360,00TL
KULLANIM ALANLARI - ÖZELLİKLERİTorpido göğüs, kapı yanları gibi plastik aksamlara uygulanır. Çizilmeleri önler. Parlaklık verir. Hoş kokuludur. Kullanıldığı yerleri korur ve ömrünü uzatır. Araç tamponunda da kullanılabilir. KULLANIM ŞEKLİİstenilen parlaklık efektine göre 2-3 misli sulandırılara..
618,00TL
Vergiler Hariç:515,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)